Хетчбек

Такий, як ти.

Детальніше про моделі

Седан

Такий,‌ ‌як‌ ‌ти.‌

Детальніше про моделі

Хетчбек

Неймовірно стильний.

Детальніше про моделі

Новий cедан

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Новий універсал

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Купе

Досконалості немає меж.

Детальніше про моделі Фото і відео

Кабріолет

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому.

Детальніше про моделі Фото

Coupé

Грай за своїми правилами.

Детальніше про моделі Фото

Shooting Brake

Грай за своїми правилами.

Детальніше про моделі Фото

Оновлений Coupé

Дозвольте собі більше пригод.

Детальніше про моделі

Оновлений седан

Надзвичайно динамічний характер

Детальніше про моделі

Оновлений універсал

Створений для перемог у кожній справі

Детальніше про моделі

Оновлений кабріолет

Відкритий для будь-яких викликів.

Детальніше про моделі

Оновлений купе

Створений щоб перемагати

Детальніше про моделі

Позашляховик

Легендарний позашляховик.

Детальніше про моделі

SUV

Новий  GLC SUV .   Привабливий. На будь-якій дорозі.

Детальніше про моделі

Купе

Натхнення кожен день.

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz GLS

S-Class серед позашляховиків.

Детальніше про моделі

Maybach

Розкіш в найчистішому вигляді

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz S-Class

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Maybach

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Новий родстер Mercedes-AMG

Відродження зірки.

Детальніше про моделі

T-Class

Новий   T -Клас. Життя стає зручнішим.

Детальніше про моделі

Мінівен

Зроби свій хід.

Детальніше про моделі

4-Door Coupé

Заяви про себе.

Детальніше про моделі

EQA

Для нового покоління.

Детальніше про моделі

EQB

Електрична мобільність у новому вимірі.

Детальніше про моделі

EQC

Новий досвід водіння.

Детальніше про моделі

EQE

Це для всіх органів почуттів.

Детальніше про моделі

EQS

Це для тебе, світе.

Детальніше про моделі

EQS SUV

Новий   EQS SUV   від   Mercedes-EQ.

Детальніше про моделі

Допоміжні системи

Зразкова безпека з системою Mercedes-Benz Intelligent Drive.

У годину пік, під час тривалої нічної подорожі або на невідомих шляхах — ваш кабріолет С-Класу зніме напругу за будь-якої стресової ситуації. За усім цим стоїть концепція, що робить кожну поїздку у Mercedes-Benz безпечнішою та неповторною: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Адже час, який ви проводите за кермом — це ваш час. Час для відпочинку. Час заряджання енергією. Щоб досягнення пункту призначення було не тільки безпечним, але й спокійним процесом.

Допоміжні системи та безпека

Активний асистент контролю безпечної дистанції DISTRONIC 

Без цієї високоефективної системи ви більше не захочете перебувати у русі колоною або у заторі. Активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC значно полегшує водіння і автоматично регулює відстань до автомобіля, що їде попереду.

Пакет допоміжних систем

Щоб ви доїхали безпечно. Пакет допоміжних систем перетворює авто на партнера, що думає, й поєднує найсучасніші системи безпеки та допомоги. Вони контролюють ситуацію навколо, можуть розпізнавати небезпеки і самостійно загальмувати у екстреному випадку. Відчуйте комфорт по-новому: отримайте підтримку при русі у монотонних ситуаціях, наприклад у колонах або заторах.

Складові частини:

 • Активний асистент контролю безпечної дистанції DISTRONIC
 • Активний асистент рульового управління
 • Активний асистент екстреного гальмування з функцією допомоги при проїзді перехресть
 • Асистент рульового управління з функцією ухилення
 • Активний асистент контролю мертвої зони
 • Активний асистент зміни смуги руху
 • PRE-SAFE® PLUS
 • Активний асистент контролю обмеження швидкості (у поєднанні з COMAND Online та залежно від ринку)
 • Активна система контролю перестроювання (у поєднанні з COMAND Online та залежно від ринку)
 • до 30 секунд збільшений інтервал часу до повторного автоматичного запуску двигуна при русі з постійними зупинками та рушаннями на автобанах (для цього додатково потрібна система допомоги при паркуванні або паркувальний пакет) (у поєднанні з COMAND Online та залежно від ринку)

Пакет контролю смуги руху

Пакет контролю смуги руху захищає вас від наслідків випадкового виїзду зі своєї смуги руху. Поєднання активної системи контролю смуги руху та системи контролю мертвої зони з попередженням при виїзді завчасно розпізнає можливі небезпеки, попереджує візуально та акустично і може підтримати одностороннім застосуванням гальмівної системи для повернення на початкову смугу руху.

Складові частини

 • Активний асистент контролю смуги руху
 • Система контролю мертвої зони з попередженням при виїзді

Система контролю мертвої зони

Система контролю мертвої зони зменшує небезпеку аварії, особливо при зміні смуги руху, проте також коли автомобіль стоїть. Вона контролює мертву зону автомобіля і може попереджати вас візуально та акустично перед розпізнаними перешкодами. Це працює не лише впродовж руху, але й також до трьох хвилин після вимикання запалювання.

Система PRE-SAFE®

Система PRE-SAFE® використовує для вас час перед загрозою зіткнення і може при цьому скоротити наслідки, які в таких випадках виникають, та зменшити ризик травмування. Інноваційна система PRE-SAFE® Sound створює звуки з динаміків і може викликати природній захисний рефлекс. Таким чином внутрішнє вухо зберігається за рахунок поглинання шуму аварії.

Система PRE-SAFE® може попередньо затягувати передні ремені безпеки в небезпечних ситуаціях. Це допоможе зменшити зміщення вперед пасажира при різкому гальмуванні в разі насувається аварії. У деяких випадках бічні вікна або панорамний дах закриваються автоматично. Крім того, переднє пасажирське сидіння може переміститися в більш вигідніше положення в разі аварії. В цілому, компоненти системи PRE-SAFE® можуть значно знизити ризик отримання травми.

Для PRE-SAFE® Sound спеціальний звуковий чип у випадку безпосередньо небезпечної ситуації створює шум через динаміки. У багатьох випадках шум викликає природній захисний рефлекс: крихітні стременні м'язи у вусі короткочасно зводяться і амортизують з'єднання між барабанною перетинкою та внутрішнім вухом. Таким чином ваш слух краще підготований до навантаження через розвинутий шум при аварії.

Пакет функцій безпеки в задній частині салону

Пакет функцій безпеки у задній частині салону максимально захищає обох крайніх пасажирів у другому ряду. Він включає бокові подушки безпеки та адаптивний обмежувач натягу ременя на зовнішніх задніх сидіннях та підвищує безпеку пасажирів. Таким чином можна зменшити навантаження, що виникнуть у випадку аварії, і відповідно також наслідки аварії.

Складові частини:

 • Бокові подушки безпеки у задній частині салону
 • Адаптивний обмежувач натягу ременя у задній частині зовні

Паркування

Паркувальний пакет із функцією огляду на 360°

Паркуйтеся розслабленіше і з меншим стресом. Дует з активної системи допомоги під час паркування та системи камер з оглядом на 360° підтримує вас уже при пошуку місця для паркування, а також при в'їзді на парковку, виїзді з неї та маневруванні. У першу чергу вражає круговий огляд через систему камер з оглядом на 360° з перспективи пташиного польоту.

 • Активна система допомоги під час паркування з PARKTRONIC з індикацією в комбінації приладів розпізнаних вільних місць для паркування, а також оптичне та акустичне попередження перед розпізнаними перешкодами
 • Допомагає прискоренням, гальмуванням та управління, а також зміною положення селектора автоматичної коробки передач (у поєднанні з автоматичною коробкою передач) при в'їзді на парковку та виїзді з неї заднім ходом у поздовжні та поперечні місця для паркування, поперечні місця для паркування можна зайняти також рухаючись вперед
 • Система камер з оглядом на 360° з чотирма об'єднаними у мережу інфрачервоними камерами поруч із решіткою радіатора, в районі кнопки відкривання кришки багажника, а також у корпусах зовнішніх дзеркал для відображення на мультимедійному дисплеї усіх чотирьох сторін автомобіля та візуалізації автомобіля та оточення з перспективи пташиного польоту
 • Відображення перешкод, що знаходяться за межами прямого поля огляду водія, як-от наприклад бордюри
 • Різні види можна обирати для найкращого огляду при різних маневрах паркування та маневрування
 • Передача інформації від системи PARKTRONIC відповідно до відстані та положення розпізнаної перешкоди зеленим, жовтим та червоним кольором вздовж зовнішнього контуру відображуваного автомобіля
 • Rear Cross Traffic Alert при розпізнаному транспорті, який рухається в поперечному напрямку, впродовж паркування заднім ходом може візуально та акустично попереджати, а також при потребі автоматично виконувати екстрене гальмування (лише у поєднанні з активною системою контролю мертвої зони/системою контролю мертвої зони)
 • Drive Away Assist може короткочасно зменшувати швидкість рушання, якщо при  включенні передачі для початку руху з місця розпізнано перешкоду на відстані менше 1 м (лише у поєднанні з автоматичною коробкою передач)
 • Ультразвукові датчики: розташовані у передньому та задньому бамперах
 • Імпульсний вимикач зі світлодіодом стану для системи допомоги при паркуванні PARKTRONIC, активна система допомоги під час паркування доступна лише при увімкненій системі допомоги при паркуванні PARKTRONIC

Паркувальний пакет із камерою заднього виду

З цим пакетом ви самостійно справитеся навіть з вузькими вільними місцями для паркування. Комфортабельно: активна система допомоги під час паркування шукає для вас місце для паркування та допомагає при в'їзді на парковку. Більше спокою також завдяки камері заднього виду, з якою завдяки огляду позаду можна уникнути дорогих пошкоджень металу.

 • Активна система допомоги під час паркування з PARKTRONIC з індикацією в комбінації приладів розпізнаних вільних місць для паркування, а також оптичне та акустичне попередження перед розпізнаними перешкодами
 • Автомобіль маневрує на обране вільне місце для паркування і знову з нього. При цьому разом з активацією акселератора та гальма з вбудованою автоматичною коробкою передач також автоматично відбувається зміна положення селектора автоматичної коробки передач.
 • Камера заднього виду в двері багажного відділення, захищена від бруду, для індикації на мультимедійному дисплеї зі схематичним зображенням та динамічними допоміжними лініями, які зрозуміло показують смугу руху автомобіля залежно від кута повороту
 • Rear Cross Traffic Alert при розпізнаному транспорті, який рухається в поперечному напрямку, впродовж паркування заднім ходом може візуально та акустично попереджати, а також при потребі автоматично виконувати екстрене гальмування (лише у поєднанні з активною системою контролю мертвої зони/системою контролю мертвої зони)
 • Drive Away Assist може короткочасно зменшувати швидкість рушання, якщо при включенні передачі для початку руху з місця розпізнано перешкоду на відстані менше 1 м (лише у поєднанні з автоматичною коробкою передач)
 • Ультразвукові датчики: розташовані у передньому та задньому бамперах
 • Імпульсний вимикач зі світлодіодом стану для системи допомоги при паркуванні PARKTRONIC, активна система допомоги під час паркування доступна лише при увімкненій системі допомоги при паркуванні PARKTRONIC

Світло і видимість

Адаптивна система керування дальнім світлом Plus

Рух з постійним дальнім світлом. Це перетворює ніч практично в день та полегшує водіння. Далеко бачити, не засліплювати – за цим гаслом діє адаптивна система керування дальнім світлом Plus. Зустрічний транспорт та автомобілі, що рухаються попереду, береже інтелектуальна система з високоточними світлодіодами: вам не потрібно постійно переключатися на ближнє світло.

Світлодіодні фари MULTIBEAM

Для вашого ідеального огляду: адаптивні світлодіодні фари MULTIBEAM за допомогою індивідуально керованих світлодіодів надзвичайно швидко реагують на поточну дорожню ситуацію. Обмежене дальнє світло дбайливо ставиться до інших учасників руху, не засліплюючи їх. Дальнє світло ULTRA RANGE на вільному прямому відрізку шляху може збільшити до законодавчо дозволеного максимуму дальність дії конуса світла. Також поворотне світло оптимально освітлює поле огляду.

Світлодіодні фари високої продуктивності

Ці фари є особливими з двох причин: завдяки повністю світлодіодній технології вони забезпечують кращий огляд та видимість, а при цьому також більше безпеки. Завдяки своєму помітному дизайну передні і задні ліхтарі не тільки вночі, а й вдень, відмінно ідентифікують ваш автомобіль на дорозі.

Передні фари LED High Performance освітлюють дорожнє полотно завдяки сучасній світлодіодній технології та ширшому розподілу світла значно точніше та сильніше, ніж звичайні галогенні або ксенонові фари. Збільшена дальність освітлення допоможе раніше відреагувати на перешкоди та дорожню ситуацію, сприяючи цим самим вищій безпеці руху. Якісне, рівномірно випромінюване тепле світло нагадує за колірною температурою денне. Це береже очі і допомагає вам при цьому концентруватися довше, не напружуючись.

Ходова частина

Ходова частина із селективною системою амортизації AGILITY CONTROL

Підвіска AGILITY CONTROL з системою виборчого демпфірування поєднує в собі збалансований комфорт руху та високу курсову стійкість. Завдяки пасивної системі демпфірування ви можете насолоджуватися чудовими враженнями від водіння на будь-якій поверхні дороги: рівень демпфірування і стабілізація вертикальних коливань постійно і автоматично адаптуються до поточної поверхні.

AIR BODY CONTROL

З AIR BODY CONTROL завдяки плавному регулюванню ступеня демпфування на кожному окремому колесі можливі особливо плавні характеристики руху. Так ви їдете з видатним комфортом, захищаючи свою спину від навантажень, яких можна уникнути, і прибуваєте в пункт призначення розслабленими. Крім того, ходова частина автоматично регулюється відповідно до завантаження.

1-камерна пневматична підвіска є унікальною в сегменті. Узгодження AIR BODY CONTROL спрямоване на максимально можливий комфорт. Плавне регулюванням жорсткості амортизаторів з електронним управлінням працює повністю автоматично: коригує ходову частину відповідно до поточного навантаження і пропонує вам максимальний комфорт також при максимальному завантаженні. Комфортне узгодження ходової частини не впливає на безпеку: якщо для маневру ухилення потрібна максимальна жвавість, зусилля амортизації відразу ж автоматично коригуються за особливою ситуацією руху.

Ходова частина DYNAMIC BODY CONTROL

Одна ходова частина – три налаштування: з DYNAMIC BODY CONTROL ви самостійно обираєте між максимальною жвавістю або високим комфортом амортизації. Відповідно до траси та особистого стилю руху. Занижена підвіска і спортивне рульове керування зі змінним передавальним відношенням створюють найкращі передумови для особливо динамічного руху.

Ходова частина DYNAMIC BODY CONTROL обладнана плавним регулюванням жорсткості амортизаторів. Плавна система керує характеристиками амортизації для кожного колеса окремо у поєднанні з характеристиками двигуна, коробки передач та рульового управління, відповідно до ситуації руху, швидкості та стану дорожнього полотна. Завдяки цьому змінному узгодженню ви насолоджуєтеся приємним комфортом подорожі та видатною динамікою руху.

Ваше індивідуальне налаштування ходової частини ви можете визначити самостійно перемикачем DYNAMIC SELECT на трьох рівнях: на обох рівнях «Sport» і «Sport+» характеристики амортизації визначаються жорсткіше, при цьому вичіткіше відчуваєте дорогу і можете особливо насолодитися активним водінням. У комфортно розрахованому режимі «Comfort» ви насолоджуєтеся плавним узгодженням – нерівності найкраще компенсуються і помітно покращується плавність ходу.

У поєднанні з DYNAMIC BODY CONTROL ваш автомобіль обладнано спортивним рульовим керуванням зі змінним передавальним відношенням. Таким чином ви зручно і без особливих зусиль справляєтеся з великими поворотами рульового колеса при паркуванні, маневрування та поворотах. При малих поворотах рульового колеса, а також на зростаючій швидкості передавальне число приводу цілеспрямовано зменшується і динамічно-пряме поводження переходить на передній план. Насолоджуйтеся відчутними спортивними характеристиками руху на дорогах з поворотами та високою курсовою стійкістю при русі по прямій з великою швидкістю.

AMG DYNAMIC SELECT

Перемикач DYNAMIC SELECT змінює ходові характеристики одним натисканням кнопки. Використовуйте різні програми руху, які наприклад змінюють характеристики двигуна, коробки перемикання передач, ходової частини та рульового управління. Динамічно у спортивному режимі, повністю розслаблено у комфортній програмі або особливо заощадливо в режимі ECO – ви визначаєте, що для вас важливо саме зараз.

Програма руху ECO підтримує вас при бажанні зменшити викиди CO2. Підігрів сидінь і регулювання мікроклімату в салоні працюють у цьому налаштуванні зі зменшеною потужністю та заощаджують цінну енергію. З Individual можна визначити параметри за вашими особистими вподобаннями. Ви можете налаштувати привід на спортивний режим, а ходову частину — на комфорт.

Перемикач DYNAMIC SELECT у центральній консолі для вибору з чотирьох різних програм руху: ECO, Comfort, Sport і Sport+, окрім того налаштування в режимі Individual можна комбінувати за особистими вподобаннями для коригування характеристик двигуна, коробки передач, рульового приводу, функції автоматичного пуску/зупинки двигуна ECO, регулювання мікроклімату в салоні або залежно від комплектації/моделі також ходової частини (при регулюванні жорсткості амортизаторів) і 4MATIC.

Зв’язок

Інтеграція смартфона

Інтеграція смартфона поєднує мобільний телефон через Apple® CarPlay® і Android Auto® з мультимедійною системою. Таким чином у вас є комфортний доступ до найважливіших додатків вашого смартфона. Ви також можете швидко і просто використовувати додатки сторонніх постачальників.

Інтерфейс доступних моделей смартфонів оптимізований для роботи з мультимедійною системою і став ще простіше. Ваше увага повинна бути зосереджена на водінні. Тому голосове управління - це більше, ніж просто приємна опція. Ви можете віддавати накази за допомогою голосових команд.

Складові частини:

 • підтримка Android Auto і Apple CarPlay™
 • відображення обраних сторонніх додатків
 • доступ до актуального програмного забезпечення та даних, наприклад для навігації, інформації про ситуацію на дорозі, контактних даних, обміну повідомленнями, телефонії, медіа, IP-радіо
 • підготовлений інтерфейс користувача, оптимізований для керування автомобілем
 • керування функціями смартфона через голосове управління

Безпроводова система заряджання мобільних пристроїв

Час руху стає часом заряджання – ваш смартфон всього одним порухом руки розташовується на своєму спеціальному місці у центральній консолі та заряджається там без дроту. Незалежно від моделі та марки всі смартфони зі стандартом Qi заряджаються бездротово.

Проекційний дисплей

Проекційний дисплей перетворює вітрове скло на цифрову зону органів управління. Так важлива інформація завжди доступна до огляду, і одночасно вся ваша увага прикута до дороги перед вами. Для сфокусованого та спортивного водіння.

Створене проекційним дисплеєм віртуальне зображення у природному полі огляду водія виконується з високою роздільною здатністю та у кольорі. Таким чином навіть у сонячні дні та вночі інформацію можна добре розпізнати.

Розташування екрана в прямому поле зору підвищує вашу концентрацію, а оптимальна сприйнятливість розвантажує ваші очі. Ці чинники позитивно впливають на пильність, особливо при їзді на великі відстані. Інформація на дисплеї регулюється по висоті, так що ви можете бачити проекцію під тим кутом, який вам підходить. Ви можете зберегти обрану настройку, використовуючи додаткову функцію пам'яті на сидіння водія.

Сенсорна панель з контролером

Насолоджуйтеся сучасним комфортом керування та радійте напрочуд легкій досяжності мультимедійних функцій: рухами пальців сенсорною панеллю можна керувати так само інтуїтивно, як і смартфоном. Додатково у вашому розпорядженні надійний контролер та кнопки швидкого виклику найчастіше використовуваних функцій.

Елементи керування мультимедійної системи знаходяться на центральній консолі: сенсорна панель, контролер і прямі кнопки розташовані ергономічно. Чутлива до дотиків панель сенсорного управління оформлена високоякісно, інтегрована у підставці для кисті пуки і приємна на дотик. Вона реагує на рух одним та двома пальцями: рухами протирання ви пересуваєтеся по меню, рухами розведення збільшуєте вміст, а доторком пальця підтверджуєте введення. Панель сенсорного управління навіть розпізнає ваш почерк – літери, спеціальні символи та цифри. Завдяки розпізнаванню почерку можна особливо швидко вводити адреси або телефонні номери.